• 004.JPG
  • 026.JPG
  • 065.JPG
  • 093.JPG
  • 098.JPG
  • 099.JPG
  • 115.JPG
  • 118.JPG


Pamiętajmy…

W Listopadzie modlimy się za naszych drogich zmarłych. 1 listopada w przyszłą niedzielę obchodzimy Uroczystość Wszystkich Świętych. W tym dniu zapraszamy na Msze św. jak w każdą niedzielę, czyli o godz. 7.00; 8.30; 10.00, 11.30, 13.00 i 18.00. Msza św. na cmentarzu o godz. 11.00, a po niej procesja. Różaniec z wypominkami jednorazowymi za zmarłych o godz. 17.00. Od 1 do 8 listopada sprawujemy Msze św. z wypominkami oktalnymi codziennie o godz. 18.00.

W sklepiku parafialnym Caritas naszej parafii rozprowadza znicze. Dochód ze sprzedaży przeznaczony będzie na paczki świąteczne dla dzieci niepełnosprawnych i wsparcie dla najbiedniejszych rodzin z naszej parafii. Poczujmy się solidarni z tymi, którzy potrzebują naszej pomocy, a często nie mają odwagi o nią prosić. Wszyscy i tak kupujemy znicze na groby naszych drogich zmarłych, niech więc wydatek na ten cel będzie szlachetnie wykorzystany, a i nasi zmarli na pewno mieliby takie życzenie.

 


Króluj nam Chryste !

W Niedziele Chrystusa Króla tj: 22.11.09r. podczas Mszy Św. o godz. 11.30 miała miejsce niezwykła uroczystość. Do grona ministrantów zostali przyjęci nowi kandydaci. Jest to radość nie tylko dla rodzin i najbliższych ale także dla całej wspólnoty parafialnej!
Zapraszamy do galerii


Orioński Turniej Piłki Halowej

Zakończyliśmy już kolejny turniej piłki rozgrywany w Wołominie.
Tabela wyników przedstawiała się następująco:

Kat. podstawówka: I – KKS „SAVIO” – Kalisz
II – KKS „KRZYŻACY” – Malbork
III – KKS „ORIONE” – Wołomin

Kat. gimnazjum: I – KKS „ORIONE I” – Wołomin
II – „BARSKA ORION” – Ośrodek Młodzieżowo
Wychowawczy Warszawa
III – KKS „KRZYŻACY” – Malbork
IV – KKS „ORIONE II” – Wołomin
V – KKS „Deo Gratias” – Zduńska Wola
VI – KKS „OGRODY” – Kalisz
VII – KKS „Szkodniki United” – Warszawa Lindleya

Król strzelców: Kacper Boroszko z Wołomina
Najlepszy Bramkarz: Igor Sochocki z Warszawy

Dziękujemy wszystkim którzy przyczynili się do organizacji tegorocznego turnieju na czele z organizatorami ks. Mariuszem Chmielewskim i kl. Tomaszem Węgierskim.

Emocje jakie towarzyszyły nam podczas rozgrywek opiszą zdjęcia umieszczone w galerii!