• 004.JPG
  • 026.JPG
  • 065.JPG
  • 093.JPG
  • 098.JPG
  • 099.JPG
  • 115.JPG
  • 118.JPG


Jubileusz Księdza Proboszcza

Dnia 31 maja w naszej Parafii podczas uroczystej Mszy Św. o godz13.00 dziękowaliśmy Bogu za 25 lat Kapłaństwa Naszego Księdza Proboszcza Jerzego Ćwiklaka fDP. Jubilatowi życzymy wielu łask i Bożego błogosławieństwa na dalsze lata!
Zapraszamy do galerii!!


Czuwanie Parafialne

30 maja w naszej parafii odbyło się Parafialne czuwanie! Zapraszamy do galerii.


13 MAJ

13-go maja. Tego dnia szczególnie oddajmy się w opiekę Matki Bożej Fatimskiej. Rozważając tajemnice objawień ulicami naszej Parafii przeszła procesja z wizerunkiem Matki Bożej.


Odpust Parafialny

1 maja w święto Józefa Robotnika przeżywaliśmy w naszej parafii odpust parafialny. Podczas uroczystej Mszy Św. o godzinie 11.30 sprawowanej w tym roku przez J.E. ks. Abp Henryka Hosera SAC dzięki skierowanemu słowu można było odczuć wyjątkowość tego dnia. Po Eucharysti odbyła się procesja z figurą św. Józefa. Ks. Arcybiskup miał również życzenie odwiedzić nasze Hospicjum gdzie spotkał się z cierpiącymi oraz personelem.
Dziękujemy wszystkim za przybycie na uroczystość!