• 004.JPG
  • 026.JPG
  • 065.JPG
  • 093.JPG
  • 098.JPG
  • 099.JPG
  • 115.JPG
  • 118.JPG


Dziękujemy

Dziękujemy za posługę w naszej parafii br. Andrzejowi Targoszowi, który pracował w Domu dla Bezdomnych w Czarnej. Decyzją Rady Prowincjalnej został przeniesiony do naszego domu zakonnego w Łaźniewie.

 


Witamy Księży!!!
ks. Jacek Pawlicki FDP
ks. Stefan Szczygielski FDP
kl. Tomasz Węgierski FDP

W ostatnią niedzielę tj. 23.08.2009 podczas uroczystej Mszy Świętej o godz. 13.00 przywitaliśmy nowego Proboszcza ks. Jacka Pawlickiego FDP. W tym samym czasie witaliśmy ponownie w naszej wspólnocie ks. Stefana Szczygielskiego FDP, roczną asystenturę w Parafii rozpoczął kl. Tomasz Węgierski FDP.
Wszystkich Księży serdecznie witamy w Wołominie!!

Już teraz dziękujemy Wam za kroczenie śladami Ks. Orione wypełniając jego plan aby „głosić na całym świecie Chrystusa i prowadzić do Niego, do Kościoła i Papieża dzieci ludu i ubogich, aby wszystko odnowić w Chrystusie poprzez praktykę dzieł ewangelicznego miłosierdzia”.

Życzymy wiele życzliwości i opieki Bożej Opatrzności!
Zapraszmy do galerii.


Ważne zmiany w naszej Parafii
ks. Jerzy Ćwiklak fDP
ks. Andrzej Anyszka fDP

W najbliższą niedziele tj. 09.08.2009r podczas Mszy Św. o godzinie 13.00 będziemy dziękować i żegnać ks. Andrzeja Anyszkę fDP. Po odejściu z Wołomina ks. Andrzej obejmie funkcję Proboszcza w Parafii św.Alojzego Orione w Warszawie.

W następną niedzielę tj. 16.08.2009r w czasie Eucharystii o godz. 13.00 za 8-letnie pasterzowanie będziemy dziękować ks. Proboszczowi Jerzemu Ćwiklakowi fDP.
Na miejsce Księdza Proboszcza przyjdzie ks. Jacek Pawlicki fDP.

Dziękujemy Księżom za wszelkie dobro i każdy gest życzliwości skierowany w kierunku naszej Wołomińskiej wspólnoty której na imię Parafia. Życzymy wielu ludzkiej radości i opieki Opatrzności Bożej!