• 004.JPG
  • 026.JPG
  • 065.JPG
  • 093.JPG
  • 098.JPG
  • 099.JPG
  • 115.JPG
  • 118.JPG

alt12-14 listopada. W naszej parafii odbył się coroczny już 7 Orioński Turniej w Piłkę Halową. W tym roku gościliśmy młodzież z następujących placówek: Malbork, Łaźniew, Włocławek, Zduńska Wola, Kalisz, MOW Warszawa. Obecni również byli ks. Prowincjał Antoni Wita, wikariusz prowincjalny ks. Piotr Jasek i powołaniowiec ks. Leszek Kromka- im dziękujemy za homilię i mobilizację do zdrowej rywalizacji!
Tabela wyników przedtawiała się następująco:

KATEGORIA PODSTAWÓWKA
I – Wołomin
II – Kalisz
III – Malbork
KATEGORIA GIMNAZJUM
I – MOW Warszawa
II – Zduńska Wola
III – Malbork
KATEGORIA PONADGIMNAZJALNA
I – Malbork
II – Włocławek
III – Wołomin
Składamy bardzo serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania Turnieju Piłki Nożnej Halowej. Za organizację ks. Mariuszowi Chmielewskiemu i kl.Michałowi Misiowi. W szczególny sposób dziękujemy Księdzu Proboszczowi Jackowi Pawlickiemu, Panu Burmistrzowi Jerzemu Mikulskiemu oraz Panom: Andrzejowi Saulewiczowi, Krzysztofowi Milczarkowi, Jarosławowi Szmurło, Adamowi Śliwińskiemu, Kazimierzowi Tokarskiemu, Dariuszowi Wiśniewskiemu, Krzysztofowi Abramczukowi. Bardzo dziękujemy naszym Paniom z Oriońskiego Ruchu Świeckiego i Caritasu oraz młodzieży. Ogromną wdzięczność wyrażamy naszym parafianom, którzy zechcieli gościć w swoich domach młodzież z naszych orońskich parafii. Dziękujemy drodzy parafianie za waszą przychylność, hojność i serce. To wspaniałe, że zawsze można na was liczyć. Bardzo dziękujemy i ogarniamy wszystkich nasza serdeczną modlitwą.