• 004.JPG
  • 026.JPG
  • 065.JPG
  • 093.JPG
  • 098.JPG
  • 099.JPG
  • 115.JPG
  • 118.JPG

W przyszłym tygodniu w naszej świątyni rozpoczynamy modernizację sposobu ogrzewania kościoła. Został już podłączony węzeł cieplny z Zakładu Energetyki Cieplnej w Wołominie. Sporządzono też projekt ogrzewania podłogowego naszego kościoła. Jest to dość kosztowne przedsięwzięcie, ale w perspektywie doświadczeń ogrzewanych kościołów sąsiednich parafii, uważamy, że jesteśmy w stanie sprostać temu przedsięwzięciu. Koszt inwestycji, nie licząc nowej posadzki wyniesie 200 tyś. zł. Dlatego też zwracamy się z ogromną prośbą do wszystkich tych, którzy zechcieliby w jakikolwiek sposób wspomóc tę inwestycję o otwartość serca i hojność. Również taca zebrana w następną niedzielę będzie przeznaczona na ten cel. Zwracamy się także z prośbą do firm działających na terenie naszej parafii oraz tych wszystkich, którzy zechcieliby wesprzeć tę inwestycję i złożyć ofiarę na ten cel, o kontakt z ks. Proboszczem. Jesteśmy przekonani, że dzięki naszym parafianom i wielu ludziom dobrej woli, nie będziemy już usieli marznąć w naszej świątyni w czasie najbliższej zimy. Za każdy gest życzliwości i jakikolwiek wyraz wsparcia serdecznie dziękujemy. Z pewnością jest to nasze kolejne wspólne dzieło ku chwale Boga i dobru parafian.

Bank Pekao S. A.
VI O. w Warszawie
ul. Brechta 3
03-472 Warszawa
16 1240 1082 1111 0000 0438 0744