• 004.JPG
  • 026.JPG
  • 065.JPG
  • 093.JPG
  • 098.JPG
  • 099.JPG
  • 115.JPG
  • 118.JPG

altW imieniu swoim i moich współbraci – księży pracujących w tej parafii i hospicjum oraz Sióstr Orionistek i Pasterek pragnę złożyć wszystkim najserdeczniejsze życzenia Bożonarodzeniowe.

Zanim jednak to uczynię niech mi będzie wolno podziękować wszystkim tym dzięki którym w takiej pięknej atmosferze i scenerii możemy przeżywać te święta.

Bardzo dziękujemy tym Państwu od których otrzymaliśmy

 piękne choinki do naszej świątyni: Panu Józefowi Radzio z Tłuszcza, Panu Tadeuszowi Baranowskiemu, Panu Henrykowi Jeznach i Panu Zdzisławowi Kowalskiemu.

Bardzo dziękujemy Panu Stefanowi Przesmyckiemu za pomoc w przetransportowaniu choinek do Kościoła.

Dziękujemy Braciom z Kościelnej Służby Porządkowej za przywiezienie i ustawienie choinek:

Panu: Sylwestrowi Kot,

Janowi Trawickiemu

Janowi Ratyńskiemu,

Tadeuszowi Baran

Kazimierzowi Sasin

i naszemu kościelnemu, Panu Piotrowi Anikiej.

Bardzo dziękujemy młodzieży, która wraz z Ks. Łukaszem i Kl. Michałem przystroili choinki.

Wyrazy gorących podziękowań kierujemy pod adresem Państwa Rudzińskich, którzy wykonali ten przepiękny żłóbek.

Dziękujemy Pani Stanisławie Ołowskiej, która poświęciła swój czas na przygotowanie naszej świątyni na Święta Bożego Narodzenia. Dziękujemy za stroiki i porządek w kościele.

Dziękujemy również Panu Piotrowi Anikiej – naszemu kościelnemu, który czuwał nad przygotowaniami i wraz z braćmi z Kościelnej Służby Porządkowej stawiał choinki.

Bardzo dziękujemy wszystkim ofiarodawcom i sponsorom, szczególnie Państwu Wiśniewskim za ofiarowanie rogalików i ciast na codzienne roratnie śniadania dla dzieci, dziękuję naszej wspólnocie catitas za dostarczenie mleka dla dzieci.

Serdeczne słowa podziękowania kierujemy pod adresem wszystkich, którzy tak chętnie zgłosili się do przygotowywania i obsługi śniadań dla dzieci. To była wspaniała praca w czasie całego Adwentu.

Słowa szczerego dziękczynienia kierujemy pod adresem wszystkich, którzy przygotowali i dostarczyli paczki świąteczne dla poszczególnych rodzin oraz tych którzy przynosili różnego rodzaju produkty i żywność do kosza, który był wystawiony w czasie całego adwentu. Dziękujemy młodzieży z Zespołu Szkół Ekonomicznych, którzy również przygotowali paczki dla dzieci. Bardzo dziękujemy Paniom z Caritasu i kierowcy, dzięki którym te paczki mogły dotrzeć pod właściwy adres. Jeszcze raz ukłon w stronę naszej wspólnoty Caritas za przygotowywanie i czuwanie nad przebiegiem różnego rodzaju uroczystości i spotkań, które odbywały się w czasie adwentu w Auli Stefana Kard. Wyszyńskiego.

Dziękujemy dyrekcjom szkół, przedszkoli i firm oraz wspólnotom naszej parafii, którzy zapraszali kapłanów na spotkania opłatkowe i wigilijne. To bardzo piękny zwyczaj, że w tych miejscach gdzie codziennie spędza się wiele godzin pracując, znajduje się czas na świętowanie i wspólną radość.

Wszystkim za wszystko, za każdy gest życzliwości i pomocy składamy serdeczne podziękowanie. Dziękujemy także za życzenia świąteczne, które dotarły do naszego domu i parafii oraz hospicjum.

Niechaj te święta będą dla nas piękne i spokojne, bo przecież tyle serca i dobra ofiarowaliśmy drugiemu człowiekowi. Niechaj Pan Bóg błogosławi wszystkim na Nowy 2013 rok.

ks. Proboszcz Jacek Pawlicki FDP