• 004.JPG
 • 026.JPG
 • 065.JPG
 • 093.JPG
 • 098.JPG
 • 099.JPG
 • 115.JPG
 • 118.JPG

 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

NIEDZIELA NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY

4 czerwca 2023

 1. Dziś Parafialny Zespół Caritas organizuje Loterię Fantową. Zapraszamy do udziału w loterii w Auli Kard. Stefana Wyszyńskiego. Rozlosowanie nagród głównych odbędzie się o godz. 19.00. Serdecznie dziękujemy wszystkim fundatorom i ofiarodawcom nagród głównych i fantów na dzisiejszą loterię.
 2. W najbliższy czwartek 8 czerwca obchodzimy Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Msze św. w naszej świątyni o godz. 7.00, 8.30 i uroczysta suma z procesją ulicami miasta o godz. 10.00 oraz Msza św. wieczorna o godz. 18.00.
 3. 9-go czerwca w naszej parafii odbędzie się już po raz drugi nabożeństwo 24 godziny Męki Pańskiej organizowane przez wspólnoty parafialne działające przy parafii oraz Wojowników Maryi. Rozpoczęcie w piątek 9 czerwca o godz. 14.45 w górnym kościele. 
  Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w 24 godzinnym nabożeństwie, które zakończymy 10 czerwca Mszą św. ok godz. 17.00. Więcej szczegółów na stronie internetowej naszej parafii oraz na plakatach w gablocie.
 4. Ze względu na Nabożeństwo 24 godziny Męki Pańskiej, całodzienna Adoracja Najświętszego Sakramentu w dolnym kościele w piątek 9 i sobotę 10 czerwca są odwołane.
 5. Zapraszamy wszystkich członków modlących się za rodziny i dzieci na XI Diecezjalny Zjazd Różańcowych Róż Rodzinnych. W sobotę, 10 czerwca w Parafii św. Franciszka z Asyżu ul. Strumykowa 25, Warszawa – Tarchomin. Msza św., pod przewodnictwem Biskupa Romualda Kamińskiego o godz. 12:00. Szczegóły na plakacie w gablocie. Dojazd we własnym zakresie.
 6. Spotkanie z Legionistami Pomocniczymi w następną niedzielę 11-go czerwca o godz. 11.00.
 7. Zapraszamy młodzież, rodziny z dziećmi oraz wszystkich czujących się młodymi duchem do wzięcia udziału w Festiwalu Młodych, organizowanym przez naszą Parafię, który odbędzie się 24 czerwca na parkingu obok kościoła. W czasie wydarzenia odbędą się liczne występy sceniczne, konkursy i inne atrakcje. Zostanie również odsłonięty mural św. Alojzego Orione. Więcej informacji za tydzień. W dniu Festiwali parking będzie częściowo zamknięty.
 8. Pomódlmy się jeszcze za naszych drogich zmarłych: krewnych, przyjaciół, dobrodziejów, budowniczych naszej świątyni, księży i siostry zakonne oraz zmarłych w naszym Hospicjum i Szpitalu Powiatowym, a także poległych w konflikcie zbrojnym w Ukrainie. W ostatnim czasie odeszli od nas do wieczności: Patrycja Janiak l. 44, Halina Stasiszyn l. 98, której pogrzeb odbędzie się we wtorek o godz. 10.00 i Jadwiga Miecznikowska l. 79, której pogrzeb odbędzie się we wtorek o godz. 12.00.