• 004.JPG
 • 026.JPG
 • 065.JPG
 • 093.JPG
 • 098.JPG
 • 099.JPG
 • 115.JPG
 • 118.JPG

 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

NA II NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

16 stycznia 2022

 1. Dziś nasz parafialny chór Sentito zaprasza na koncert kolęd po Mszy św. o godz. 18.00.
 2. W najbliższy wtorek rozpoczynamy tydzień modlitw o jedność chrześcijan. Hasło tygodnia: „Zobaczyliśmy Jego gwiazdę na Wschodzie i przyszliśmy oddać Mu pokłon”.
 3. Spotkanie Wspólnoty KSP w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 13.00.
 4. Zapraszamy na wspólne kolędowanie w naszym Kościele w przyszłą niedzielę 23 stycznia od godziny 15.00 do 17.00. Niech to będzie czas radości zwłaszcza dla naszych Rodzin i dzieci. Przynieśmy ze sobą śpiewniki, mile widziane z Orszaku Trzech Króli.
 5. W przyszłą niedzielę 23 stycznia wypada czwarta niedziela miesiąca. Wspólnota Różańcowa Róż Rodzinnych zaprasza swoich członków w ramach spotkania na WSPÓLNE KOLĘDOWANIE o godz. 15.00.
 6. Spotkanie organizacyjne dla rodziców dzieci jadących na zimowisko do Poronina, odbędzie się w środę 19 stycznia o godz. 19.00 w salce dolnego kościoła. Na spotkaniu prosimy o uiszczenie opłaty za wyjazd.       
 7. Jak już wcześniej sygnalizowaliśmy, forma tegorocznej kolędy polega na zaproszeniu parafian do kościoła na Mszę św. o godz. 18.00, poszczególnymi ulicami. W czasie kolędy będą rozdane specjalne pamiątkowe foldery z modlitwą jaką rodziny mogą odmówić po powrocie z tzw. Mszy kolędowej. Będzie tam też zawarte słowo Ks. Biskupa i Ks. Proboszcza. W czasie Mszy św. można będzie złożyć też ofiarę kolędową. W tym tygodniu zapraszamy parafian z następujących ulic. W poniedziałek 17 stycznia ulice: ul. Okulickiego i ul. Pomorska, Widna, Gagarina, Kolorowa, Al. Armii Krajowej 64 blok 15, Waryńskiego, Żytnia, Al. Armii Krajowej 64 blok 16, Żółkiewskiego, Ujazdowa i Al. Armii Krajowej 32. Wtorek 18 stycznia ulice: Przejazdowa, Skłodowskiej, Laskowa bez bloków, Al. Armii Krajowej 58, Łąkowa, Lipowa, Różana, Jesionowa, Mała, Orzechowa, Willowa, Łukasiewicza, Błońska i Al. Armii Krajowej 60. Środa 19 stycznia ulice: Złota, Lwowska Al. Armii Krajowej 62, Żwirki i Wigury, Kopernika, Al. Armii Krajowej 30, Batorego, Tulipanowa, Dzielna i Laskowa 4a i 4b. Czwartek 20 stycznia ulice: Lubelska, Ludowa, Radzymińska, Szkolna, Dąbrowskiej, Popularna, Emilii Plater, Kilińskiego, Bohaterów Westerplatte, Kobyłkowska, Nowa Wieś, Jesienna i Zimowa. Piątek 21 stycznia ulice: Tęczowa, Wołyńska, Widok, Sasina 2, Sasina 10, Chodkiewicza, Jasna, Piwna, Bajeczna, Kraszewska, Białostocka, Lazurowa, Sławkowska, Nowosławkowska, Kobyłkowska 22 Kobyłkowska 24 i Gdyńska. W poniedziałek 24 stycznia ulice: Głowackiego Al. Armii Krajowej-domki, Kobyłkowska 26, Narcyzowa, Jaśminowa, Zgoda, Kobyłkowska 28, Bratnia, Suwalska, Żeromskiego, Mazowiecka, Rzeszowska, Chełmska i Kobyłkowska 30.
 8. Zapraszamy na całodzienną cichą Adorację Najświętszego Sakramentu, która odbywa się w dolnym kościele, w każdy piątek i sobotę, w godzinach od 8.00 do 18.00.
 9. Otrzymaliśmy Fakturę z Zakładu Energetyki Cieplnej za ogrzewanie kościoła w grudniu. Do zapłaty mamy osiemnaście tysięcy czterysta sześćdziesiąt siedem złotych. W związku z powyższym, ofiary jakie złożymy na tacę w przyszłą niedzielę będą przeznaczone na opłacenie faktury. Serdecznie dziękujemy za otwartość serca, ofiarność i każdy gest życzliwości.
 10. Pomódlmy się jeszcze za naszych drogich zmarłych. W minionym tygodniu odeszli do wieczności:Stanisław Janowski l. 82, Szczepan Borowski l. 82, Paweł Lizun l. 99, Danuta Kędzierska l. 81, Stefan Gajewski l. 76 i Teresa Damięcka l. 81.